EA'den Açıklama: Niye Sürekli Kötü Adam Biziz?

05.07.2019 17:50 Nursema Emre

 
EA cephesinden "Neden en kötü biz seçiliyoruz?!" sorusuna cevap geldi.
 
EVP'nin stratejik ortağı Matt Bilbey'e göre şirket halen oyun dünyasındaki en büyük ve etkileyici isim olmaya devam ediyor. Bununla birlikte oyun piyasasında en önemli unsur olacak kadar ön planda olmalarına dikkat çekti. 
 
Özellikle BioWare ile ilgili konuda kendilerine haksızlık edildiklerini düşünen şirket, geçtiğimiz yılın başarısız yapımları ile ilgili oyun yapımcılarının değil de kendilerinin günah keçisi seçilmesinin de doğru olmadığını düşünüyor. 
 
Bildiğiniz üzere Anthem geçtiğimiz yıl pek de beğenilmemişti. Ancak önceki yıllarda senenin en nefret edilen oyun şirketi seçilen EA, hamlelerde kendilerinin değil oyun yapım şirketlerinin hatalı olduğu konusunda ısrar ediyor.
 
EA, bu süre içerisinde şirketin olağandan fazla nefret toplamasının sebebinin de oyuncuların mikro ödemelere gereğinden fazla yönelmesine bağlıyor. 

İlgili İçerik Yorumlar 30 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
NieR: Automata The End of YoRHa Edition 6 Ekim'de Switch'e Geliyor 2 Saat önce NieR: Automata, 6,5 Milyon Satış Rakamını Aştı 2 Saat önce Mega Man Battle Network Legacy Collection Duyuruldu 3 Saat önce Return to Monkey Island Bu Yıl PC ve Switch'e Geliyor 3 Saat önce Pac-Man World Re-Pac, PC'ye ve Konsollara Geliyor 3 Saat önce