Echoes of the Atlas, Path of Exile'ın En Başarılı Genişlemesi Oldu

23.01.2021 23:05 Gazali Çetinkaya

 
Oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma oyunu Path of Exile'ın yeni genişlemesi Echoes of the Atlas, oyunun şimdiye kadarki en başarılı genişlemesi oldu.
 
Grinding Gear Games'in kurucularından Chris Wilson, genişlemenin çıkış günü oyunun oyuncu sayısı rekoru kırdığını duyurdu.
 
Eş zamanlı oyuncu sayısı 265 bine ulaştı ve o an için Steam'de en çok oynanan oyunlar listesinde dördüncü sıraya yükseldi. Bundan önceki eş zamanlı oyuncu sayısı rekoru Mart 2020'de Delirium genişlemesinin çıkışıyla 237 bindi.
 
Echoes of the Atlas 15 Ocak'ta PC ve 20 Ocak'ta konsollar için çıkışını gerçekleştirdi. Yeni oyun sonu içeriği, 11 yeni harita, yeni Ritual League, yeni Atlas pasif yetenek ağaçları, Ascendancy sınıflarına yenilikler ve daha fazlasını içeriyor.

Grinding Gear Games, Path of Exile için içerik desteğine devam edecek. Path of Exile 2'nin de 2022'de çıkması bekleniyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Path of Exile Platformlar: PC Geliştirici: Grinding Gear Games Dağıtıcısı: Grinding Gear Games Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 23 Ekim 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan