Electronic Arts, Star Wars Jedi: Fallen Order'dan Denuvo'yu Kaldırdı

08.11.2021 20:20 Mehmet Tandoğan

 
 
Electronic Arts ve Respawn, koruma teknolojisi Denuvo'yu Star Wars Jedi: Fallen Order'dan kaldırdığını duyurdu. 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order, üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 2019'da çıkış yapan oyun 2 yıllık bir süre zarfında Denuvo korumasını kullandı.
 
Yavaş yavaş birçok geliştirici ekip oyunlarından Denuvo korumasını kaldırıyor. Bunun nedeninin Intel'in yeni Alder Lake CPU'larıyla olan uyumluluk sorunlarından kaynaklandığı belirtiliyor.
 
Daha önce de bildirildiği gibi Star Wars Jedi: Fallen Order'da yeni alanlar yüklenirken takılma sorunları oluşuyordu. Bu tarz takılmaların koruma sisteminin kaldırılmasıyla en aza ineceği varsayılıyor.
 
Geldiğimiz noktada Injustice 2, Tekken 7 ve Shadow of the Tomb Raider gibi yapımlardan da Denuvo kaldırıldı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Wars Jedi: Fallen Order Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Respawn Entertainment Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 15 Kasım 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ödül Kazanan Ritimli Aksiyon Oyunu Hi-Fi RUSH, 19 Mart'ta PlayStation 5'e Geliyor 22 Şubat Sea of Thieves'in PS5 Çıkış Tarihi Açıklandı 22 Şubat Prison Architect 2 Ertelendi: İşte Yeni Tarih 22 Şubat Grounded PS4, PS5 ve Switch'e Geliyor 22 Şubat Contra: Operation Galuga 12 Mart'ta Çıkıyor 22 Şubat
Forumdan Konular
DH'den Haberler