Electronic Arts ve Motive, Yeni Iron Man Oyununu Duyurdu

21.09.2022 14:22 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Electronic Arts, yeni bir tek oyunculu, üçüncü şahıs, aksiyon macera oyunu Iron Man oyununun şu anda Star Wars: Squadrons ve Dead Space Remake geliştiricisi Motive ile geliştirildiğini duyurdu. Bu oyun, Electronic Arts'ta geliştirilmekte olan birkaç yeni Marvel oyununun ilki olarak karşımıza çıkıyor.
 
Ekip, Marvel’s Guardians of the Galaxy gibi geçmiş Marvel oyunları üzerinde çalışan Olivier Proulx tarafından yönetiliyor. Stüdyoda Ian Frazier, Maëlenn Lumineau ve JF Poirier gibi isimler de yer alıyor.
 
Marvel Games ile iş birliği içinde geliştirilen oyun, Iron Man'in zengin geçmişine dokunacak, Tony Stark'ın yaşantısını, karizmasını ve yaratıcı dehasını sunacak. Oyuncular bu oyun sayesinde gerçekten Iron Man olarak oynamanın nasıl bir şey olduğunu hissedecek. Oyun orijinal bir hikayeye sahip olacak.
 
Oyun şu anda ön geliştirme aşamasında ve geliştirme ilerledikçe daha fazla ayrıntı yayınlanacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Electronic Arts Platformlar: PC Geliştirici: Electronic Arts Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Oyun Firması Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim