Elite Dangerous: Horizons Genişlemesi Ücretsiz Oluyor

29.09.2020 17:55 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Frontier Developments, uzay simülasyonu Elite Dangerous'ın genişleme paketi Horizons'ın kalıcı olarak ücretsiz olacağını duyurdu.

27 Ekim'den itibaren PlayStation 4, Xbox One ve PC'de ana oyuna sahip kullanıcılar, Horizons içeriklerine ve özelliklerine ücretsiz olarak erişebilecek.

Horizons'ı daha önce satın almış kullanıcılara, tüm gemilerle uyumlu Azure gemi boyası hediye edilecek. Gemi boyasını çok isteyen kullanıcılar için Horizons 26 Ekim'e kadar satışta kalacak.

Horizons Aralık 2015'te çıkışını gerçekleştirmiş ve gezegenlere iniş yaparak araçla keşif yapma özelliğini getirmişti.

Elite Dangerous'ın bir sonraki genişleme paketi Odyssey ile birlikte oyuncular uzay gemisinden çıkarak gezegenleri ilk defa yaya olarak keşfedebilecek. Elite Dangerous: Odyssey 2021'in başlarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
 
Elite Dangerous: Horizons çıkış fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Elite: Dangerous Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Frontier Developments Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: MMO Çıkış Tarihi: 16 Aralık 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
CRASH: Autodrive, Switch için Duyuruldu 30 Temmuz Murder Mystery Machine, Switch için Çıkış Tarihi Belli Oldu 30 Temmuz Earth Defense Force 4.1: The Shadow Of New Despair, Switch için Duyuruldu 30 Temmuz Two Point Hospital için Yeni Güncelleme Geldi 30 Temmuz NDreams, İkinci Stüdyoyu Açtı 30 Temmuz