Elite Dangerous'ın Yeni Genişlemesi Odyssey Duyuruldu

03.06.2020 18:00 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Frontier Developments, uzay simülasyonu oyunu Elite Dangerous'ın yeni genişleme paketi Odyssey'i duyurdu.

2021'in başlarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. 
 
Odyssey içeriği:
 

Komutan, iniş yap ve Elite Dangerous: Odyssey'de galaksiye izini bırak. Yaya bir şekilde uzaktaki dünyaları keşfet ve bilinen uzayın sınırını genişlet. Zamanın başlangıcından beri dokunulmamış toprakları keşfederek sayısız eşsiz gezegene ilk ayak basan kişi ol. Elite Dangerous: Odyssey, seni gerçek bir öncü olmaya davet ediyor.
 
Büyük Bir Adım
Galaksiyi hiç olmadığı gibi gör. Büyüleyici, yeni bir teknolojiyle enerji sağlanan nefes kesici gezegenlere ayak bas, unutulmaz manzaraların üzerinden yükselen güneşlerin tadını çıkar, karakolları ve yerleşimleri keşfet ve sınırsız bir özgürlükle dolaş. 
 
Kendi Yolunu Çiz
Çeşitli kontratları al ve diplomasiden ticarete, ölümcül gizliliğe ve topyekun savaşa kadar çeşitli şekillerde tarzına uygun bir şekilde oyna. Aklını başından alacak çeşitlilikte ortamlar, hedefler ve NPC'ler sonsuz görev çeşitliliği ve neredeyse sonsuz miktarda içerik sunuyor.
 
Ekibini Kur
Tüm galaksiye yayılmış sosyal merkezler, Komutanların bir sonraki hamlelerini planlamaları için ideal yerlerdir. İttifak kur, hizmetlerden faydalan ve hatta gıptayla bakılan Mühendislerden uzmanlık desteği al. Herkese açık olan bu karakollar, oyun tarzını kusursuz hale getirmek için silah ve ekipman elde etmene ve bunları yükseltmene yardımcı olur. 
 
Çarpışma Küresi
Heyecanlı birinci şahıs çarpışmaları deneyimle, karakterini bir sürü silah ve ekipmanla donat ve Komutanlar, SRV'ler ve Uzay Gemilerinin bir araya geldiği çok katmanlı, derin, taktiksel bir ortamda ustalaşmak için takım arkadaşlarınla iş birliği yap. 

 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Elite: Dangerous Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Frontier Developments Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: MMO Çıkış Tarihi: 16 Aralık 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Persona 5 Strikers'ın Yeni Fragmanında Karakterlerin Savaş Yetenekleri Gösteriliyor 11 Dk önce The King of Fighters XV Benimaru Nikaido Fragmanı 42 Dk önce AMD CEO'su PS5 Stok Sıkıntısının 2021'in Ortasına Kadar Devam Edeceğini Söylüyor 1 Saat önce Fallout: New Vegas Modu The Frontier Kaldırıldı 2 Saat önce Slay the Spire Şubat'ta Android'e Geliyor 11 Saat önce