Ember Lab, Kena: Bridge of Spirits'in Satışlarından Memnun

26.10.2021 13:29 Mehmet Tandoğan

 
 
Kena: Bridge of Spirits ve The Riftbreaker, yakın zamanda piyasaya sürülen iki oyun olarak karşımıza çıkıyor. Hem Ember Lab hem de EXOR Studios'a göre oyunların satışları memnun edici seviyede.
 
Geliştirici Ember Lab, Kena'nın ne kadar sattığını belirtmedi ancak satışların memnun edici seviyede olduğunu ve kar sağladıklarını bildirdi. Bu başarı, Ember Lab'ın bir sonraki oyununa odaklanmasını sağlayacak. Çok fazla detay olmasa da bu yeni oyunun da (Kena gibi) hikaye odaklı bir yapım olacağı belirtiliyor.
 
Epic Gmes Sayfası
 
https://www.epicgames.com/store/tr/p/kena-bridge-of-spirits
 
Benzer şekilde EXOR Studios da Riftbreaker satışlarının beklentileri aştığını bildirdi. 200 bin satış rakamına ulaşan yapım 14 Ekim tarihinde çıkış yaptı. 
 
EXOR Studios şimdi oyunun kalan sorunlarını düzeltmeye çalışıyor. Ek olarak ekip, çevrimiçi bir co-op oyun modu üzerinde de çalıştığını doğruladı. Bu çok oyunculu modun tamamlanmasının en az 6-12 ay süreceği belirtildi.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/780310/The_Riftbreaker/

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Kena: Bridge of Spirits Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Ember Lab Dağıtıcısı: Ember Lab Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 15 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak