Epic Games PS5'in Sistem Tasarımında Bir Başyapıt Olduğunu Söylüyor

29.06.2020 21:03 Gazali Çetinkaya

 
Epic Games mühendislik başkan yardımcısı Nick Penwarden, resmi PlayStation dergisine verdiği röportajda PlayStation 5'e övgüler yağdırdı.

Nick Penwarden tarafından belirtilene göre PlayStation 5 sistem tasarımı konusunda bir başyapıt.
 
"PlayStation 5 sistem tasarımında bir başyapıt. Sadece programlama ve grafik performansında büyük bir sıçrama değil aynı zamanda depolama ve veri sıkıştırma teknolojisi açısından yeni tür oyunlara ve deneyimlere yol açacak olması ile devrim niteliğinde."
 
Epic Games baş teknoloji yöneticisi Kim Libreri "Yeni nesil grafikler ve işlem gücü oyunları daha sürükleyici hale getirmekle birlikte aynı zamanda tamamen dinamik ortamlar ve ışıklandırma, gelişmiş fizikler ve yapay zeka ve zengin multiplayer deneyimlere yol açan tamamen yeni oyun konseptlerine olanak sağlayacak."
 
PlayStation 5 noel döneminde piyasaya sürülecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 55 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 5 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz