Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı

24.06.2022 11:23 Mehmet Tandoğan

 
 
Her hafta ücretsiz oyunları kullanıcılara sunan Epic Games'in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular strateji masa oyunu A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition'ı ve simülasyon araç oyunu Car Mechanic Simulator 2018'i kalıcı bir şekilde kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları 30 Haziran Perşembe TSİ 18:00'e kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
 
Epic Games'in bir sonraki hafta oyunculara vereceği oyunlar da açıklandı. Bu oyunlar arasında Geneforge 1 - Mutagen ve Iratus: Lord of the Dead yer alıyor.  
 
A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition 
 
Game of Thrones kutu oyununun dijital versiyonu. Oyuncular Lannister, Baratheon, Stark, Greyjoy, Martell ve Tyrell hanelerinden birinin rolünü üstlenip savaşlar kazanarak ve nüfuzlarını artırarak şehirlerin ve bölgelerin kontrolünü ele geçirmeye çalışacak.
 
Epic Games sayfası
 
https://store.epicgames.com/tr/p/a-game-of-thrones-5858a3 
 
Car Mechanic Simulator 2018
 
Car Mechanic Simulator 2018, arabaları tamir etmeleri, boyamaları, modifiye etmeleri ve sürmeleri için oyunculara meydan okuyor. Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik ve eşsiz arabaları bul. Hatta Car Editor'da kendi arabanı bile ekleyebilirsin. 
 
Epic Games sayfası
 
https://store.epicgames.com/tr/p/car-mechanic-simulator-2018

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Epic Games Platformlar: PC Geliştirici: Epic Games, Inc. Dağıtıcısı: Epic Games Tür: Platform Çıkış Tarihi: 6 Aralık 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends 2022 Yaz Mevsimi 8. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 2 Saat önce League of Legends 2022 Türkiye Büyük Finali İzmir'de Gerçekleşecek! 2 Saat önce The Room Two Bu Ay Switch Konsollarına Geliyor 5 Saat önce Drecom Stüdyosu Tokyo Stories'i PC Platformu için Duyuruldu 6 Saat önce Monster Hunter Rise: Sunbreak Canlı Yayın Etkinliği 9 Ağustos'ta Yapılacak 06 Ağustos