Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı

23.03.2023 20:37 Mehmet Tandoğan

 
 
Her hafta ücretsiz oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games'in bu haftaki oyunu erişime açıldı. Bu hafta oyuncular strateji oyunu Chess Ultra'yı kalıcı bir şekilde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Bunun yanı sıra World of Warships oyununa sahip olanlar Starter Pack: Ishizuchi paketini de ücretsiz olarak edinebilir. Oyun ve ek paketi 30 Mart Perşembe TSİ 18:00'a kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
 
Chess Ultra
 
 
 
Chess Ultra, satranç severlere en iyi ve en gerçekçi deneyimi sunmayı hedefliyor. Oyunda yine bildiğiniz satranç kuralları geçerli oluyor ve dilediğiniz hamleleri anlık olarak planlayıp uygulayabiliyorsunuz. Türü severler oynayabilir.
 
- Epic Games sayfası
 
World of Warships - Starter Pack: Ishizuchi 
 
 
 
Deniz savaşı temalı çevrimiçi aksiyon oyunu World of Warships için yayınlanan başlangıç paketi Ishizuchi içerisinde Premium savaş gemisi ve birtakım bonuslar yer alıyor. Bu bonusları alarak mücadeleye hazır olabilirsiniz. Bu paketi ancak ana oyun var ise kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.
 
- Epic Games sayfası

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Epic Games Platformlar: PC Geliştirici: Epic Games, Inc. Dağıtıcısı: Epic Games Tür: Platform Çıkış Tarihi: 6 Aralık 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler