Eski MachineGames Geliştiricileri Bad Yolk Games'i Kurdu

23.07.2019 18:13 Gazali Çetinkaya

 
Eski MachineGames geliştiricileri Michael Paixao ve Joel Jonsson yeni oyun stüdyosu Bad Yolk Games'i İsveç'te kurduklarını duyurdu.
 
Bad Yolk Games daha önce Chronicles of Riddick, EVE Online, Gears of War, The Division ve The Darkness gibi oyunlar üzerinde çalışmış 10 tecrübeli AAA video oyun geliştiricisinden oluşuyor. Stüdyo "sağlıklı ve mutlu bir iş-yaşam dengesi ile mümkün olduğunca büyük, yaratıcı ve teknik olarak üstün oyunlar" yapmayı hedefliyor.
 
Michael Paixao: "Son derece yetenekli kişilerle bazı harika projeler üzerinde yıllarca çalıştıktan sonra artık kendi başımıza işe koyulmanın ve yeni bir tür stüdyo kurma zamanının geldiğini hissettik. Yüksek kalitede video oyunları oynamak eğlenceli olmalı fakat biz aynı zamanda bu oyunları yapmanın da eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. Yaratıcılık sağlıklı ve dengeli bir çalışma ortamında en iyi şekilde büyür ve bu kurumsal yapımızın temel dayanağı."
 
Stüdyo ilk projesini geliştirmeye başlamış. Projeye dair henüz bir detay bulunmuyor.  

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül Minecraft'a Karakter Yaratma Seçeneği Geliyor 20 Eylül