F.E.A.R. 3'ün Skor Sistemi Bu Videoda Anlatılıyor

F.E.A.R. 3'te skor yapmak için bir çok strateji bulunuyor.
21.05.2011 23:37 Levent Polater

 
    Warner Bros. F.E.A.R. 3 tanıtımlarında son sürat gitmeye başladı. Şimdi de oyunun skor sistemini yakından gösteren yeni bir video yayınlandı.
 
     Fettel ve Point man ile birlikte co-op moda davetiye çıkaran F.E.A.R. 3,'te en iyi grup skorunu elde etmenin yolları ya takım çalışmasından yapmaktan, ya da ayrı ama etkili yollar izlemekten geçiyor.

    F.E.A.R. 3'te ayrıca 'Challenge' sistemi bulunacak. Bu sistem sayesinde oyuncular farklı oynanış stillerine göre ödüllendirilecekler. Yeni videoyu aşağıdan izlemeyi unutmayın!
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
F.E.A.R. 3 Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Day 1 Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: FPS Çıkış Tarihi: 24 Haziran 2011
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 8 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 30 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce