FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek

19.06.2021 17:06 Mehmet Tandoğan

 
 
FIFA 21 oyuncuları için devam eden "FUTball Festivali" etkinliğinin bir parçası olarak yeni bir özellik eklendi. Oyuncular artık ganimet kutularını satın almadan önce içinde ne olduğunu görebilecek.
 
"Ultimate Team Preview Packs" olarak adlandırılan bu paketler, oyunun FUT Mağazasında önizlenebilir. Eurogamer tarafından detaylandırıldığı gibi, oyuncular bir paket açılış animasyonu aracılığıyla içerikleri önizlemeyi seçebilir. Oyuncular daha sonra o belirli paketi satın almaya karar verebilir. Bu paketler, oynanarak kazanılan FUT Jetonları ile veya gerçek dünya parasıyla elde edilen FIFA Puanları ile satın alınabilir. 
 
EA, diğer paket türlerinin gelecekte geri geleceğini belirtse de, Ultimate Team Preview Paketleri, etkinlik süresince satın alınabilecek tek paket türü. Tüm paketlerin yeni önizleme özelliğini destekleyip desteklemeyeceği de şu anda belli değil. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
FIFA 21 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Electronic Arts Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Spor Çıkış Tarihi: 9 Ekim 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Battle Brothers'a Switch için Güncelleme Geldi 8 Dk önce A Memoir Blue PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch, PC ve iOS için Duyuruldu 6 Saat önce Neon White Oynanış Tanıtım Fragmanı 6 Saat önce The Artful Escape 9 Eylül'de Çıkış Yapacak 6 Saat önce Marvel’s Avengers - Black Panther: War for Wakanda 17 Ağustos'ta Çıkıyor 6 Saat önce