Fall Guys Xbox One ve Xbox Game Pass'e Gelebilir

13.01.2021 03:41 Gazali Çetinkaya

 
Devolver Digital ve Mediatonic'in çok oyunculu parti oyunu Fall Guys: Ultimate Knockout Xbox One ile Xbox Game Pass'e gelebilir.

Fall Guys twitter hesabı, Xbox Birleşik Krallık hesabının Xbox Game Pass ile ilişkili paylaşımının altına "Ben de oynayabilir miyim?" yorumu yaptı.

Oyunun Xbox konsollarına ve Xbox Game Pass'e veya sadece PC için Xbox Game Pass'e geleceğine dair bir işaret olabilir. Şimdilik kesin bir açıklama yok.
 
Fall Guys ilk olarak Temmuz 2020'de PlayStation 4 ve PC için çıkışını gerçekleştirmişti. İlk ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz verildi ve dünya genelinde tüm zamanların en çok indirilen PlayStation Plus oyunu oldu. PC versiyonu da Aralık 2020 itibarıyla 11 milyondan fazla sattı. İlk dönemlerinde çok popüler olan Fall Guys'ın oyuncu sayısında epey bir düşüş yaşandı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Game Pass Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Limbo ve Inside Geliştiricisinin Yeni Oyunu Üçüncü Şahıs Açık Dünya 11 Dk önce Olija Hikaye Fragmanı 1 Saat önce Auto Chess PS4 Versiyonu 27 Ocak'ta Erken Erişimden Çıkarak Oynaması Ücretsiz Oluyor 1 Saat önce Puzzle Quest 3 Duyuruldu 1 Saat önce Activision Blizzard'ın Piyasa Değeri 72 Milyar Doları Aştı 2 Saat önce