Famitsu, Yakuza 5'i Beğendi

Yakuza'lardan kurtuldum derken zombilere yakalanmak
01.06.2011 09:25 Alkan Adakaner


     Japonya'nın en büyük oyun dergisi olan Famitsu'nun yeni inceleme puanları yayınlandı. Derginin incelediği oyunlar arasında en çok dikkat çeken ise Yakuza 5 (of the End) oldu.
 
     Derginin 4 editörü de Yakuza 5'e yüksek puan vererek çok başarılı bir oyun olduğunu onayladılar. Yakuza 5 bildiğiniz gibi serinin diğer oyunlarından çok farklı bir atmosfer sunuyor. Artık düşmanlarımız Yakuza'lar değil, bu oyunda zombi istilasından kurtulmaya çalışıyoruz.
 
     Bu arada Batılı bir oyun olmasına rağmen Red Faction: Armageddon'ın da yüksek puanlar alması dikkat çekici. Japonlar genellikle bu tür oyunları beğenmezler.
 
Yakuza of the End (PS3) – 10/9/9/9
Red Faction: Armageddon (PS3/360) – 9/9/8/8
Fish On (3DS) – 6/6/6/7
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yakuza 3 Platformlar: PS3 Geliştirici: SEGA Dağıtıcısı: Sega Tür: Action Çıkış Tarihi: 12 Mart 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 5 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 6 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat