Far Cry 5'in ‘Lost on Mars’ DLC'si 17 Temmuz'da Çıkacak

10.07.2018 20:20 Gazali Çetinkaya

 
   Ubisoft, Far Cry 5'in ikinci hikaye indirilebilir içeriği ‘Lost on Mars’ın 17 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacağını duyurdu.
 
   ‘Lost on Mars’ indirilebilir içeriği Season Pass ve Gold Edition'ın bir parçası olacak, ana oyuna sahip kullanıcılar isterse $9.99'dan tek olarak da satın alabilecek.
 
   ‘Lost on Mars’ indirilebilir içeriğinde oyuncular Nick Rye karakterinin kontrolünü ele alarak Montana'nın Umut Kasabası'ndan ayrılıp Mars'a yolculuğa çıkacak. Oyuncular bu macerada yeni silahlar ve uzay jetleri kullanma şansı bulacak. Ayrıca Far Cry Arcade'e de uzay temalı içerikler eklenecek.
 
   Far Cry 5'in oyuncuları Viet Cong askerlerine karşı savaşmak için Vietnam savaşı zamanına geri götürdüğü ilk indirilebilir içerik ‘Hours of Darkness’ 5 Haziran'da çıktı ve ‘Lost on Mars’tan sonra da oyuncuların zombi ordularıyla karşılacakları son indirilebilir içerik ‘Dead Living Zombies’ Ağustos'ta çıkacak.

   ‘Lost on Mars’ teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Far Cry 5 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Montréal Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: 27 Şubat 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Kış Mevsimi 5. Haftası Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 34 Dk önce IEM Katowice 2019 Ana Elemeleri'nin 3. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı 16 Şubat Hard West Switch'e Geliyor 15 Şubat Resident Evil 2'ye ‘The Ghost Survivors’ Modu Eklendi 15 Şubat Hollow Knight: Silksong İlk Oyunun Kickstarter Destekçilerine Ücretsiz Verilecek 15 Şubat