Far Cry 5'in ‘Lost on Mars’ DLC'si 17 Temmuz'da Çıkacak

10.07.2018 20:20 Gazali Çetinkaya

 
   Ubisoft, Far Cry 5'in ikinci hikaye indirilebilir içeriği ‘Lost on Mars’ın 17 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacağını duyurdu.
 
   ‘Lost on Mars’ indirilebilir içeriği Season Pass ve Gold Edition'ın bir parçası olacak, ana oyuna sahip kullanıcılar isterse $9.99'dan tek olarak da satın alabilecek.
 
   ‘Lost on Mars’ indirilebilir içeriğinde oyuncular Nick Rye karakterinin kontrolünü ele alarak Montana'nın Umut Kasabası'ndan ayrılıp Mars'a yolculuğa çıkacak. Oyuncular bu macerada yeni silahlar ve uzay jetleri kullanma şansı bulacak. Ayrıca Far Cry Arcade'e de uzay temalı içerikler eklenecek.
 
   Far Cry 5'in oyuncuları Viet Cong askerlerine karşı savaşmak için Vietnam savaşı zamanına geri götürdüğü ilk indirilebilir içerik ‘Hours of Darkness’ 5 Haziran'da çıktı ve ‘Lost on Mars’tan sonra da oyuncuların zombi ordularıyla karşılacakları son indirilebilir içerik ‘Dead Living Zombies’ Ağustos'ta çıkacak.

   ‘Lost on Mars’ teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Far Cry 5 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Montréal Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: 27 Şubat 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Spyro Reignited Trilogy Resmi Websitesinde Switch ve PC için Listelendi 7 Saat önce Dante’s Inferno EA Access'e Eklendi 7 Saat önce Spider-Man PS4 için Yeni Hikaye Fragmanı Yayınlandı 8 Saat önce GTA Online: After Hours Güncellemesi 24 Temmuz'da Yayınlanacak 19 Temmuz THQ Nordic Gamescom 2018 Oyun Listesini Duyurdu 19 Temmuz