Fe 16 Şubat'ta Çıkıyor

12.01.2018 09:11 Gazali Çetinkaya

 
 
   Fe 16 Şubat'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak, Electronic Arts Nintendo Direct Mini esnasında duyurdu.
 

   Fe, destek almadan ve sözsüz bir biçimde keşfedeceğiniz hikayeye sahip olan yeni bir tür platform macera oyunu. Karanlık kuzey ormanlarında tepelere tırmanarak, kayarak ve yolunuzu bulmaya çalışarak sırlar ve mistik yaratıklarla dolu canlı ekosistemi keşfedin. Bu deneyimin merkezinde, ormandaki tüm canlılarla konuşup iletişim kurmanızı sağlayan dokunsal ve analog bir şarkı mekaniği bulunuyor. Bitkiler dahil tüm canlılarla dostluk kurmanızı veya onlardan faydalanmanızı sağlayan çeşitli hayvan seslerini öğrenin. "Silent Ones"ı alt etme yolunda kuşları rehberiniz yapın, ayıları kendiniz için savaştırın ve bitkilerden böğürtlen yetiştirin. Fe ile asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir dünyayı keşfedin.

 
   Geçtiğimiz haftalarda IGN tarafından paylaşılan beş dakikalık oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Middle-earth: Shadow of War Demosu Çıktı 16 Dk önce Spyro Reignited Trilogy Resmi Websitesinde Switch ve PC için Listelendi 7 Saat önce Dante’s Inferno EA Access'e Eklendi 7 Saat önce Spider-Man PS4 için Yeni Hikaye Fragmanı Yayınlandı 8 Saat önce GTA Online: After Hours Güncellemesi 24 Temmuz'da Yayınlanacak 19 Temmuz