Final Fantasy VII Remake Açılış Sinematiği

14.02.2020 13:11 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix, Final Fantasy VII Remake'in beş dakika uzunluğundaki açılış sinematiğini paylaştı. Ayrıca açılış sinematiğinin orijinal oyun ile karşılaştırmasını buradan izleyebilirsiniz.

Final Fantasy VII Remake 10 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:


Tüm zamanların en ikonik oyunlarından birinin elden geçirilmiş versiyonu olan Final Fantasy VII Remake, Square Enix'in efsanevi RPG macerasını şimdiki nesle uygun olarak yeniden oluşturmak ve genişletmek için en son teknolojiyi kullanıyor.

Karanlık Shinra Electric Power Company'nin kontrolündeki endüstri sonrası fantezi dünyasında geçen bu oyunda Shinra'nın seçkin ASKER birliğinin eski üyesi ve paralı asker Cloud Strife’ın rolünü üstlenin ve direnişe devam ederken Shinra karşıtı bir örgüt olan Avalanche ile takım olun.

Modern çağda mümkün olan bir derinlik ve detay seviyesi ile oyunun en sevilen dünyalarından birini ziyaret edin. Unutulmaz karakterlerle bağlantı kurun, inanılmaz savaşlara katılın ve bir kuşağı büyüleyen bir hikâyeyi yaşayın.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Final Fantasy VII: Remake Platformlar: PS4 Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Red Dead Online ve Fallout 4, Dreams'de Tekrar Yaratıldı 2 Saat önce Assassin's Creed Syndicate Bu Hafta Epic Games Store'da Ücretsiz Olacak 3 Saat önce GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu, Satılık Değil 3 Saat önce Wolcen: Lords of Mayhem, Steam'de En Çok Eş Zamanlı Oyuncuya Sahip 7. Oyun Oldu 3 Saat önce Warface Bugün Switch için Çıkıyor 3 Saat önce