Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu

26.02.2021 03:53 Gazali Çetinkaya

Square Enix, Final Fantasy VII Remake Intergrade'i PlayStation 5 için duyurdu.
 
Final Fantasy VII Remake Intergrade, Nisan 2020'de PlayStation 4 için çıkan Final Fantasy VII Remake'in yeni nesil için iyileştirilmiş ve genişletilmiş versiyonu.
 
Yuffie'nin olduğu yeni bir bölüm, iyileştirilmiş dokular, sis efektleri, iyileştirilmiş ışıklandırma, grafik modu (4K/30FPS), performans modu (60FPS), Normal (Classic) zorluk seviyesi, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve fotoğraf modu içerecek.
 
10 Haziran'da çıkış yapacak. PlayStation Store'da standart sürüm 569,00 TL ve deluxe sürüm 709,00 TL. İki sürümde de Yuffie'nin olduğu yeni bölüm ve Cacstar silahı bulunuyor. Deluxe sürümde ek olarak dijital çizim kitabı ve dijital mini soundtrack mevcut.

Final Fantasy VII Remake'e PlayStation 4'te sahip olan kullanıcılar yeni nesil versiyona ücretsiz yükseltebilecek ancak ücretsiz yükseltmeler Yuffie'nin olduğu yeni bölümü içermeyecek. Ayrıca satın alınması gerekecek.

Final Fantasy VII Remake Intergrade duyuru fragmanı:
 
 
Final Fantasy VII Remake Intergrade PlayStation 5 özellikleri fragmanı:
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Final Fantasy VII: Remake Platformlar: PS4 Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: RPG Çıkış Tarihi: 10 Nisan 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 13 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan