Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades Bağımsız Versiyonu 12 Aralık'ta Çıkacak

08.11.2018 11:30 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix, Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades bağımsız versiyonunun 12 Aralık'ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu.

Normalde genişleme paketi olarak çıkan Comrades bu bağımsız versiyon ile birlikte oynamak için artık oyunu gerektirmeyecek ve ayrıca 10 yeni boss, kostümler ve silahlar içerecek.
 
Square Enix, Comrades genişleme paketi versiyonunun, bağımsız versiyonun çıkışıyla oynanabilir olmayacağını duyurdu. Comrades genişleme paketine sahip kullanıcılar bağımsız versiyonu ücretsiz olarak indirebilecek. Final Fantasy XV: Windows Edition için Comrades bağımsız versiyonun çıkmayacak; 10 yeni boss, kostümler ve silahlar ücretsiz bir güncelleme ile genişleme paketine eklenecek.
 
Son olarak, Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades bağımsız versiyonun çıkışıyla birlikte Season Pass'ın fiyatında da değişiklik olacak. 13 Aralık itibarıyla Season Pass $14.99 / 1,389 yen olacak.
 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Final Fantasy XV Platformlar: PS4 XBOX ONE Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: JRPG Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2016
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Yedi Oyun Daha Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor 2 Saat önce Fighting EX Layer PC için 30 Kasım'da Çıkacak 6 Saat önce THQ Nordic Bugbear Entertainment ve Coffee Stain Studios'u Satın Aldı 6 Saat önce Xbox Game Pass Artık Ön Yüklemeyi Destekliyor 6 Saat önce Achtung! Cthulhu Tactics PS4 için 20 Kasım'da, Xbox One için 23 Kasım'da Çıkacak 13 Kasım