Fizik Tabanlı Randevu Simülatörü Table Manners PC için Çıktı

17.02.2020 17:15 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Curve Digital ve geliştirici Echo Chamber Games, fizik tabanlı randevu simülatörü Table Manners: Physics-Based Dating Game'in PC için çıkış yaptığını duyurdu.
 
Steam'de %20 indirimle 22,40 TL'de satışta. Metacritic 6 inceleme sonucunda 47. 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Güzel iş çıkardın, resmiyete de bindi, artık bir çıktığın var. Kartlarını doğru oynarsan romantik bir gece seni bekliyor.
 
İyi bir ilk izlenim bırakmak için ikinci bir şansın yok. Şehrin en lüks restoranında rezervasyon yaptın, en temiz iç çamaşırlarını giydin ve flörtün mükemmel görünüyor. Ama masaya oturmak işin en kolay kısmıydı. En mükemmel geceler bile Table Manners'ın o görkemli fiziğine uyulmadığında bir çırpıda mahvolabilir. Ne olduğunu bile anlamadan kendini yarısı içilmiş bir kadeh Pinot Grigio ile masadaki yangını söndürmeye çalışırken bulabilirsin.
 
Mütevazi restoranlardan suşi barlara, buz barlara ve hatta bir uçağa kadar her mekanda benzersiz oynanış mekanikleri ve flörtünü etkilemek için tamamlaman gereken görevler var. Ne kadar başarılı bir randevu çıkarırsan, randevu sanatındaki yeteneklerin de o kadar artar ve kilitler açılmaya başlar.
 
Her zevke uygun restoranlar:
Hızlı servis yapılan suşi barlarından sallanan gemilere ve kaygan buz barlara kadar çok farklı restoranlarda yemek yiyin, konu randevuyla ilgili hedefler olduğunda ise sınır ancak gökyüzü! Dur, sıfır yerçekimli restoran demekle ne kastediyorsun?!

Uygulamalı Özelleştirme:
Bir seksen boyunda bir sporcu olmak, six pack yapmak ya da altı haneli gelire sahip bir kalantor olmak için derinlemesine özelleştirme yapmak ister misin? Gerek yok! Sen sadece sahipsiz bir elsin ve kendini ancak çok sayıda tırnak, aksesuar ve dövme ile özelleştirebilirsin. Hayat sana kötü bir el verdi ve sen sadece o elsin.

Gerçekçi Uygulama Üzerinden Randevu Sistemi:
Pam'i geride bırakmanın zamanı geldi. Table Manners ile istediğin kişiyle kendi tarzında sohbet et, şakalaş ve flört et. Unutmaman gereken tek şey onlara iyi davranmak. Onları en kötü halleriyle idare edemezsen en iyi hallerini hak etmiyorsun demektir. 
 
Felaket Karmaşa:
En mükemmel randevu Table Mannersı'ın fiziğine ters düştüğünde bir felakete dönüşebilir ve her şey gözünün önünde bir çırpıda domino taşları gibi yıkılabilir. Daha önce hiçbir romantizm girişiminde mum yakmak bu kadar tehlikeli olmamıştı. 

 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Table Manners: Physics-Based Dating Game Platformlar: PC Geliştirici: Echo Chamber Games Dağıtıcısı: Curve Digital Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 14 Şubat 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 2 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 3 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 4 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 7 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 12 Saat önce