Focus Entertainment, Atlas Fallen için yeni oynanış fragmanı yayınladı

16.03.2023 12:38 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Deck13 Interactive tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma macera oyunu Atlas Fallen için Rise from Dust adlı yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman içerisinde oyunda yer alan bazı alanlar - bölgeler, çeşitli atmosferler, karakterler ve daha fazlası yer alıyor.
 
Fantastik bir aksiyon rol yapma oyunu
 
 
 
Kumlardan yükselebileceğimiz ve kadim tehlikelerin yer alacağı Atlas Fallen içerisinde geçmişin parçalarını toplamaya çalışacak, eski kehanetleri açığa çıkarmaya çalışacak ve büyük bir maceraya atılacağız. Oyun içerisinde kontrolü elimize aldığımız karakterimizle beraber farklı bölgelere doğru ilerleyebilecek, karakterimizi geliştirebilecek ve yeni silahlara erişebileceğiz.
 
Farklı diyarlara adım atabileceğimiz ve bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız oyunun sınırlı sayıda Atlas Fallen Signature Edition sürümü bulunuyor. Bu sürüm Focus Entertainment Store'a özel olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürüm içerisinde Deck13'ün Sanat Yönetmeni James Lowe tarafından hazırlanmış ahşap bir çerçeve, resmi sertifika ve indirilebilir Ruin Rising Pack yer alıyor.
 
Atlas Fallen, 16 Mayıs'ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 
 
Atlas Fallen yeni oynanış tanıtım fragmanı 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Focus Entertainment Platformlar: PC Geliştirici: Focus Home Interactive Dağıtıcısı: Focus Home Interactive Tür: Oyun Firması Çıkış Tarihi: 6 Eylül 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends'da Mevsimin En İyisi 1 Nisan'da Belli Oluyor! 24 Mart Tekken 8 için Jack-8 oynanış fragmanı yayınlandı 24 Mart The Expanse: A Telltale Series için sahne arkası videosu yayınlandı 24 Mart Resident Evil 4 Remake ücretsiz DLC'si The Mercenaries 7 Nisan'da geliyor 24 Mart AMD Radeon Grafik Kartları için Resident Evil 4 odaklı sürücü yayınlandı 24 Mart
Forumdan Konular
DH'den Haberler