Focus Home Interactive ile Blackbird Interactive Yeni Bir Oyun için Ortaklıklarını Duyurdu

22.01.2020 18:01 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Focus Home Interactive ile geliştirici Blackbird Interactive yeni bir oyun için ortaklıklarını duyurdu.
 
Oyun 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Boston'da düzenlenecek PAX East 2020 etkinliğinde tanıtılacak ve bu yılın sonlarında çıkış yapacak.
 
Belirtilene göre orijinal bir IP olacak oyun "Focus Home Interactive'in yenilikçi deneyimlerini ve Blackbird Interactive'in bilim kurgu temasındaki derin bilgisini" birleştirecek. Şimdilik daha fazla bilgi açıklanmadı.
 
Blackbird Interactive CEO'su ve kurucusu Rob Cunningham konu ile ilgili olarak "Focus Home Interactive ekibi ile birlikte çalışacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Daha ilk toplantımızda, yenilikçi oyunumuzu geniş bir kitleye ulaştırmak için onların mükemmel partner olduğunu anladık. Yüksek kalitede orijinal oyunlar oluşturma vizyonumuzu paylaşıyorlar ve yaratmış olduğumuz dünyayı hemen benimsediler." dedi. 
  
Blackbird Interactive, Homeworld: Deserts of Kharak oyunun arkasındaki stüdyo ve aynı zamanda Homeworld 3 üzerinde de çalışıyorlar.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan