Football Manager 2019 Voidu'da

10.10.2018 21:10 Gazali Çetinkaya

 
Her yıl büyük sükse yapan ve ülkemizde de özellikle çok sevilen menajerlik oyunu Football Manager 2019 Voidu’da ön siparişe açıldı!

Bu yıl oyun mekaniklerinde yapılan yenilemeler ve geliştirmelerle ve yeni özelliklerle FM 2019, artık daha fazla etkileyici hale geldi.

Bu yıl göze çarpan yenilliklerden biri “Yardım” özelliği. Oyunu merak eden ve oynamak isteyen oyuncular için geliştirilen, yepyeni yardım özelliği sayesinde artık yeni başlayanlar zorluk çekmeden oyunu öğrenip kendi takımlarını yönetebilecekler.

Yeni eklenen taktik ve talimat sistemi sayesinde artık oyunseverler kurdukları takım üzerinde daha fazla yetki ve özgürlük alanına sahip.

Resmi Bundesliga lisansına sahip olan Football Manager 2019, tüm lig’de bulunan ve takım logoları, formaları, oyuncu yüzleri dahil, toplam 36 adet takımı bünyesinde barındırıyor.
Geliştirilen ve yenilenen arayüz sayesinde oyun artık daha modern ve capcanlı bir görünüme sahip!

Her yıl FM serisini en iyi fiyatlarla sizlere sunan Voidu’da Football Manager 2019 Türkiye’deki en iyi fiyatla sadece 105 TL! Buraya tıklayarak oyunu satın alabilir ve dünyanın en iyi teknik direktörü olma yolunda emin adımlarla yürüyebilirsin! 
 
basın bülteni 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Football Manager 2019 Platformlar: PC Geliştirici: Sports Interactive Dağıtıcısı: Sega Tür: Spor Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 9 Şampiyonu Liquid Oldu! 24 Haziran Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor 24 Haziran Silver Chains 6 Ağustos'ta PC için, 2019'un Dördüncü Çeyreğinde Konsollar için Çıkacak 24 Haziran Blazing Chrome 11 Temmuz'da Çıkacak 24 Haziran Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 - 30 Haziran) 24 Haziran