For Honor 15 Milyon Oyuncuya Ulaştı

11.10.2018 16:38 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, For Honor'ın dünya genelinde 15 milyondan fazla oyuncu tarafından oynadığını duyurdu.

For Honor Şubat 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapmıştı ve çıkışından bu yana içerik desteği almaya devam etti.

Yeni genişleme paketi de yolda. Marching Fire 16 Ekim'de çıkacak. Tanıtım yazısı şu şekilde:
 

Wu Lin Hizbi geliyor! 4 yeni kahramana (Tiandi, Shaolin, Jiang Jun ve Nuxia) anında erişim sağlayarak dünyanı genişlet. Ayrıca, solo veya bir arkadaşınla koop olarak oynanabilen sonsuz bir PvE deneyimi sunan yeni Arcade Modunda oynayarak kahramanını yükselt. Hemen ön sipariş ver ve Wu Lin Elit Paketine de sahip ol. İçeriğinde, anında erişim kazanabileceğin, toplam 28.000 Çelik değerinde bir Elit Kıyafet ve bir Aksesuar bulunuyor. 4. Hizip olan ve Uzak Doğu'dan 4 kahramanın bulunduğu Wu Lin Hizbine anında erişim kazan. Tiandi olarak Ashfeld'i fethet, Jiang Jun olarak muazzam guandaonun gücünü göster, Nuxia olarak çengel kılıçta ustalığını sergile ve cevval Shaolin olarak rakiplerine diz çöktür. Marching Fire ile ayrıca önemli grafik geliştirmeler ve yeni PvP Breach Modu da geliyor.

 
16 Ekim'de ayrıca ücretsiz bir güncelleme yayınlanacak ve oyuncular genişleme paketini satın almadan da breach moduna, güncellenmiş bir kullanıcı arayüzüne ve yeni bir diyalog sistemine erişebilecek. Erken erişim periyodu bittikten sonra oyuncular oyun içi para ile 4 yeni kahramanın kilidini açabilecek.

Ubisoft tarafından belirtilene göre, Marching Fire For Honor'ın en büyük güncellemesi olacak.
 
Marching Fire fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
For Honor Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: 14 Şubat 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 9 Şampiyonu Liquid Oldu! 24 Haziran Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor 24 Haziran Silver Chains 6 Ağustos'ta PC için, 2019'un Dördüncü Çeyreğinde Konsollar için Çıkacak 24 Haziran Blazing Chrome 11 Temmuz'da Çıkacak 24 Haziran Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 - 30 Haziran) 24 Haziran