For Honor'ın Dedicated Sunucuları 19 Şubat'ta PC için Çıkacak

09.02.2018 05:19 Gazali Çetinkaya

 
   Ubisoft, For Honor'ın dedicated sunucularının 19 Şubat'ta PC için çıkış yapacağını duyurdu. Dedicated sunucular PlayStation 4 ve Xbox One'a PC versiyonundan kısa bir süre sonra gelecek.

   Ubisoft dedicated sunucular ile daha iyi bir matchmaking sistemi ve daha stabil maçlar sunulacağının sözünü veriyor.

   "Çıkışında, dedicated sunucular PVP oyun modlarına odaklanacak ve oturum geçişleri ile NAT gereksinimlerini tamamen ortadan kaldıracak ve böylece daha stabil bir deneyim ve daha geliştirilmiş matchmaking elde edilecek." diyor Ubisoft.
 
   Ayrıca For Honor'ın beşinci sezonu Age of Wolves 15 Şubat'ta başlayacak ve bu sezon ile birlikte Kensei, Conqueror, Highlander, Berserker ile Nobüshi karakterleri birçok değişikliğe uğrayacak. Bunun yanı sıra ilerleme, ranked play'e ilişkin daha fazla ayarlama ve yeni eğitim seçenekleri sunacak. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
For Honor Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: 14 Şubat 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Total War: Arena Yayınlandı 13 Saat önce Turok 1 ve 2 Remaster Xbox One'a Geliyor 14 Saat önce Little Nightmares'ın Son DLC'si The Residence Çıktı 23 Şubat Total War Saga: Thrones of Britannia Oynanış Videosu, Sinematik Fragman 23 Şubat Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy Switch'e Geliyor 23 Şubat