Forgotton Anne Switch için 9 Kasım'da Çıkacak

02.11.2018 20:07 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici ThroughLine Games, 2D macera oyunu Forgotton Anne Switch versiyonunun 9 Kasım'da $19.99 / £15.99 / €19.99 fiyattan çıkış yapacağını duyurdu. Ön siparişe %10 indirim sunulacak.

Forgotton Anne Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:


Eski oyuncaklar, mektuplar, tek çoraplar gibi kayıp ve unutulmuş eşyaların yeni hayatlar bulduğu bir dünya hayal et. Unutulmuşlar Ülkesi unutulmuş ve hatırlanmayı bekleyen şeylerin -ki bunlara Forgotling deniyor- yaşadığı büyülü bir dünya.

Forgotton Anne sürükleyici bir hikaye ve basit bulmacalara odaklı, akıcı, sinematik bir macera oyunudur. Oyunda Unutulmuşlar Ülkesinin düzen görevlisi Anne olarak, patronun Bonku ile senin gerçek dünyaya geri dönmenizi engelleyebilecek bir isyanı bastırmaya çalışıyorsun.


Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Anthem ‘Oynanış Serisi Kısım 1: Hikaye, İlerleme ve Kişiselleştirme’ Fragmanı 1 Saat önce The Division 2 Multiplayer Fragmanı: Dark Zone ve Conflict 1 Saat önce Unravel Two EA Access ve Origin Access'e Eklendi 1 Saat önce Cory Barlog God of War'da Neden Daha Fazla Boss Olmadığını Açıkladı 1 Saat önce Xenon Racer 26 Mart'ta Çıkacak 3 Saat önce