Forgotton Anne Switch için 9 Kasım'da Çıkacak

02.11.2018 20:07 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici ThroughLine Games, 2D macera oyunu Forgotton Anne Switch versiyonunun 9 Kasım'da $19.99 / £15.99 / €19.99 fiyattan çıkış yapacağını duyurdu. Ön siparişe %10 indirim sunulacak.

Forgotton Anne Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:


Eski oyuncaklar, mektuplar, tek çoraplar gibi kayıp ve unutulmuş eşyaların yeni hayatlar bulduğu bir dünya hayal et. Unutulmuşlar Ülkesi unutulmuş ve hatırlanmayı bekleyen şeylerin -ki bunlara Forgotling deniyor- yaşadığı büyülü bir dünya.

Forgotton Anne sürükleyici bir hikaye ve basit bulmacalara odaklı, akıcı, sinematik bir macera oyunudur. Oyunda Unutulmuşlar Ülkesinin düzen görevlisi Anne olarak, patronun Bonku ile senin gerçek dünyaya geri dönmenizi engelleyebilecek bir isyanı bastırmaya çalışıyorsun.


Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Yedi Oyun Daha Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor 2 Saat önce Fighting EX Layer PC için 30 Kasım'da Çıkacak 6 Saat önce THQ Nordic Bugbear Entertainment ve Coffee Stain Studios'u Satın Aldı 6 Saat önce Xbox Game Pass Artık Ön Yüklemeyi Destekliyor 6 Saat önce Achtung! Cthulhu Tactics PS4 için 20 Kasım'da, Xbox One için 23 Kasım'da Çıkacak 13 Kasım