Forgotton Anne Switch için 9 Kasım'da Çıkacak

02.11.2018 20:07 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici ThroughLine Games, 2D macera oyunu Forgotton Anne Switch versiyonunun 9 Kasım'da $19.99 / £15.99 / €19.99 fiyattan çıkış yapacağını duyurdu. Ön siparişe %10 indirim sunulacak.

Forgotton Anne Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:


Eski oyuncaklar, mektuplar, tek çoraplar gibi kayıp ve unutulmuş eşyaların yeni hayatlar bulduğu bir dünya hayal et. Unutulmuşlar Ülkesi unutulmuş ve hatırlanmayı bekleyen şeylerin -ki bunlara Forgotling deniyor- yaşadığı büyülü bir dünya.

Forgotton Anne sürükleyici bir hikaye ve basit bulmacalara odaklı, akıcı, sinematik bir macera oyunudur. Oyunda Unutulmuşlar Ülkesinin düzen görevlisi Anne olarak, patronun Bonku ile senin gerçek dünyaya geri dönmenizi engelleyebilecek bir isyanı bastırmaya çalışıyorsun.


Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox Live Gold Nisan 2019 Oyunları 4 Saat önce Metro Exodus için Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı 6 Saat önce Ubisoft Just Dance 2019 Dünya Kupası'nın Final Detaylarını Paylaştı 7 Saat önce PlayStation VR Satışları 4.2 Milyonu Aştı, Yeni Oyun Duyuruları Yapıldı 9 Saat önce RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, Fallout 76 ve DOOM Eternal Steam'e Gelecek 10 Saat önce