Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı

20.09.2019 20:08 Özgür Eroğlu

 
Dün yaptığımız haberde Fornite x Batman iş birliğinin gelebileceğini sizlere aktarmıştık. Epic Games, bugün bu iş birliğini onayladı. Ancak detaylar yarın bir videoyla duyurulacak. Videonun geri sayımı 21 Eylül saat 15:00'ı gösteriyor. Buraya tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz.  
 
Epic Games'in belli ki "Batman" markasıyla güzel bir anlaşması bulunuyor. Epic Games'in her hafta ücretsiz olarak verdiği oyunlardan da bunu anlayabiliriz. Epic Games, bu hafta tam 6 adet Batman oyunu veriyor.
 
Geçtiğimiz günlerde yaptığımı teori haberindeki bir diğer teori ise, oyuna yeni gelecek kostümlerin içinde The Joker, Dark Knight ve Batgirl gibi kostümlerin olacağı aynı zamanda da Batman'in ekipmanları bulunacağı iddia edilmişti. Fortnite x Batman iş birliğinden detaylar paylaşınca sizlere aktaracağız.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Fortnite Platformlar: PC Geliştirici: Epic Games, Inc. Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: TPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Assassin's Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi Sızdı 11 Temmuz Devolver Digital ve Flying Wild Hog'un Yeni Oyunu Devolverland Expo Ücretsiz Olarak PC için Çıktı 11 Temmuz Serious Sam 4 Oynanış Fragmanı 11 Temmuz Carrion 23 Temmuz'da Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 11 Temmuz Shadow Warrior 3 Oynanış Fragmanı 11 Temmuz