Futbolist Katıldığı Turnuvaları Başarıyla Tamamlandı!

26.08.2019 23:30 Hamit Can Sayılgan

 
     Futbolist takım oyuncuları Saksham "Saksham" Rattan ve Agit "AgitPower" Katılmış, katılmış oldukları FIFA turnuvalarını şampiyon olarak tamamlandı.
 
     Online olarak düzenlenen elemeleri geçip, Fas Esports Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Saksham "Saksham" Rattan, Malezya'nın Shah Alam Stadyumu'nda düzenlenen turnuvayı birinci olarak tamamladı ve uluslararası düzeyde kupa kazanan ikinci Hintli oyuncu oldu. Montreal Impact Espor tarafından Kanada'da düzenlenen FIFA turnuvasına katılan Agit "AgitPower" Katılmış turnuvada tüm rakiplerini yenerek kupayı ve 2500 dolar para ödülünü kazandı. Böylelikle Futbolist, FIFA elektronik spor başarılarına iki yeni kupayı daha ekledi.
 
     2018 senesinde FIFA’da Türkiye Şampiyonluğunun yanında Balkan Şampiyonu da olan, dünya play-offlarına Türkiye’den ilk kez katılmaya hak kazanan Futbolist, 2019 senesinde A1 Gaming League şampiyonluğuna ek olarak FIFA eClub World Cup turnuvasında da Türkiye'yi temsil eden tek takım olarak dünya üçüncüsü oldu. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
FIFA 19 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: EA Sports Dağıtıcısı: EA Sports Tür: Spor Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 18 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 36 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce