Future Games Show Etkinliği 25 Mart'ta 40 Oyunla Birlikte Geri Dönüyor

05.03.2021 07:22 Gazali Çetinkaya

 
Geçtiğimiz yıl E3'ün eksikliğinde pek çok bağımsız oyun sunumu izlemiştik ve bunlardan biri de GamesRadar+ sitesinin düzenlemiş olduğu Future Games Show etkinliğiydi.

GamesRadar+, Future Games Show'un 25 Mart'ta 40 oyun ile birlikte geri döneceğini duyurdu.

SEGA, Team 17, Warner Bros ve EA dahil toplamda 30 yayıncı firmanın katılacağı etkinlik yeni oyun duyuruları, oynanış videoları, fragmanlar, tanıtımlar ve röportajlar içerecek.
 
Etkinliği sunacak isimler Resident Evil 3 remake'te Jill Valentine ile Carlos Oliveira'yı seslendiren Nicole Tompkins ve Jeff Schine. Resident Evil Village'da Chris Redfield'ı seslendiren de Jeff Schine ve etkinlikte belki Resident Evil Village'ı görme fırsatı yakalarız.
 
Future Games Show Spring Showcase etkinliği Türkiye saati ile 26 Mart 01:45'e denk geliyor ve Twitch, Facebook, YouTube, Twitter ve GamesRadar+ üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

GamesRadar+ 2021'de iki tane daha Future Games Show planlıyor.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Shadow Warrior 3 Fragmanı ‘That Damn Dam’ Görevini Gösteriyor 3 Saat önce Twelve Minutes için Altı Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 3 Saat önce Gears 5 Geliştiricisi The Coalition, Unreal Engine 5 Oyun Motoruna Geçiş Yapıyor 4 Saat önce Days Gone PC'de DLSS ve Ray Tracing Desteklemeyecek 5 Saat önce Call of the Sea Yarın PS5 ve PS4'e Geliyor 5 Saat önce