GR: Future Soldier'ın Yeni DLC'si Duyuruldu

21.08.2012 21:24 Tunahan Başol

     Geçtiğimiz dakikalarda Ubisoft tarafından yapılan bir duyuru ile Ghost Recon: Future Soldier'ın ikinci indirilebilir içeriği 'Raven Strike' duyuruldu. Oyunun senaryo moduna 3 yeni görev ekleyecek olan bu indirilebilir içerik, oyunun popüler multiplayer modu olan Guerilla moduna da 1 adet harita ekleyecek.
 
     Senaryo moduna eklenecek olan Secure Dawn görevi, Afganistan'da geçen ve kahramanlarımızın özelliklerinin geçerli olmayacağı bir görev. Cold Water, Rusya'daki eski bir tren deposunda geçecekken, Argent Thunder'da ise Moskova sokaklarının gece karanlığındaki halini oynayacaksınız.
 
     Sawmill ise Guerilla moduna eklenecek olan haritanız. Sisli bir havada olacağı söylenen bu haritada 50 dalga boyunca düşmanlara karşı koymaya çalışacaksınız.
 
     Xbox 360 için 11 Eylül'de 1200 MS puanı karşılığında satışa sunulacak olan Raven Strike, 12 Eylül'de PS3 için 14.99€ fiyat etiketiyle listelenecek. İndirilebilir içeriğin PC'ye gelip gelmeyeceği ise şu an için belli değil. 
 
     Bu indirilebilir içerik ve haritalar için yayımlanan görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 

Yeni Ekran Görüntüleri
İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost Recon : Future Soldier Platformlar: XBOX 360 PS3 PC Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Tactical Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Epic Games, 19 - 31 Aralık Arasında 12 Oyun Hediye Edecek 11 Dk önce BLAST Pro Series Global Final 2019'un Şampiyonu Astralis Oldu! 11 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (8 Aralık - 14 Aralık) 14 Aralık The Outer Worlds DLC'si 2020 Yılında Gelecek 14 Aralık SUP Armut ve SUP Zeitnot Lobiye Katıldı! 14 Aralık