GTA 5 için King Kong & Godzilla Modu Yayınlandı

02.07.2021 10:43 Mehmet Tandoğan

 
 
Godzilla ve King Kong hayranlarının eğnelebileceği artık yeni bir GTA V modu var. Mod yapımcısı 'JulioNIB', Grand Theft Auto 5 için King Kong ve Godzilla modlarının yayınlanmadan önceki sürümlerini yayınladı. Bu modlar King Kong, Godzilla ve Mecha Godzilla olarak oynamanıza izin verecek.
 
Diğer süper kahraman modlarına benzer şekilde JulioNIB, üç yaratık için de birçok klasik hareket ekledi. Bu mod ile King Kong yüksek binalara tırmanabilir, Godzilla ise atomik nefesini kullanabilir ve hatta nükleer şok dalgasını (Kral Ghidorah'a karşı kullandığı) kullanabilir. Bu mod elde edebileceğimiz en iyi King Kong/Godzilla deneyimi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Bu modların yayınlanmadan önceki sürümlerine buradan ulaşabilirsiniz. Mod yapımcısı, final sürümlerini ileri bir tarihte ücretsiz olarak yayınlamayı planlıyor.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto V Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 3 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 4 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 4 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 4 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 4 Saat önce