GTA IV İndirilebilir İçeriği Rekor Kırdı

Sıradan bir ek paket olma,yeni görevler ekleme dışında bir genişleme paketi olan "The Lost & Damned"da Johnny Klebbitz karakterine yön veriyoruz.
14.04.2009 14:57 Talha Aynacı

Microsoft,Grand Theft Auto IV için indirilebilir içerik olan “The Lost & Damned” ın Live’da yeni bir rekora imza attığını bildirdi.

Resmi olarak kesin bir rakam verilemese de 1 milyona yakın GTA IV oyuncusu içeriği satın almış.Bu rakamın Microsoft’a sağladığı kazanç ise yaklaşık 20 milyon $ olduğu gelen haberler arasında.Her ne kadar bu rakamlar tatmin edici gibi gözükse de,oyunun Xbox360 konsolunda ki satış rakamının 6-7 milyon civarında olması ve sadece 1 milyon kullanıcının bu içeriği talep etmesi hayal kırıklığı olarak lanse ediliyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto IV Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 29 Nisan 2008
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
CRASH: Autodrive, Switch için Duyuruldu 30 Temmuz Murder Mystery Machine, Switch için Çıkış Tarihi Belli Oldu 30 Temmuz Earth Defense Force 4.1: The Shadow Of New Despair, Switch için Duyuruldu 30 Temmuz Two Point Hospital için Yeni Güncelleme Geldi 30 Temmuz NDreams, İkinci Stüdyoyu Açtı 30 Temmuz