GTA VI için Büyük Sızıntı: Oynanış Görüntüleri, Kodlar ve Dahası!

18.09.2022 13:37 Mehmet Tandoğan

 
 
Grand Theft Auto serisi, Red Dead Redemption ve daha birçok büyük oyunla ön plana çıkan Rockstar, geldiğimiz noktada GTA VI'nın geliştirildiğini resmi olarak duyurmuştu ancak oyun hakkında herhangi bir görsel veya bilgi yayınlamamıştı. Şimdi ise GTA VI için büyük bir sızıntı deposu ortaya çıkıyor.
 
İlk olarak teapotuberhacker adlı bir forum kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan sızıntılara göre GTA VI için 90'dan fazla oyun videosu bulunuyor. Bu sızıntı içerisinde oyun içi görüntüler, prototip aşamaları, kaynak kodları ve daha fazlası yer alıyor. Sızıntı yapan kişi, videoların Slack aracılığıyla indirildiğini belirtiyor.
 
Bilgilerin sızdırıldığı forum sayfasına gitmek için buraya tıklayın.  
 
Youtube üzerinden yayınlanan sızıntı videoda ise polisle girdiği çatışmada mağazadan kaçan bir karakter görülüyor. Çoğu sızıntı videosu yalnızca birkaç saniye uzunluğunda olduğu için bu oyun içi görüntü sızıntıdan elde edilen en uzun içeriklerden biri. 
 
Sızdırılan video
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto VI Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 60 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim