Gal Gadot'un Wonder Woman Filmlerinden Ne Kadar Kazandığı Açıklandı

14.10.2020 13:33 Özgür Eroğlu

 
Wonder Woman rolünden önce en büyük rolü Hızlı ve öfkeli serisindeki Giselle Yashar olan başarılı oyuncu Gal Gadot'un Wonder Woman filmlerinden ne kadar kazandığı açıklandı. 
 
Wonder Woman serisinin ilk filmine başarılı oyuncu sadece 300.000$ kazanmış. Ancak devam filmi olan Wonder Woman 1984'te gelen popülerliği ile birlikte toplamda 10 milyon $ kazanmış.
 
Oyuncunun kazandığı 10 milyon dolarlık ücret, ne yazık ki aynı tarzdaki başka bir erkek oyuncunun kazandığı paranın yarısı bile etmiyor. Hangi sektörde olursa olsun kadınların her zaman haksızlığa uğradığını da bir kez daha kanıtlıyor bu durum. 
 
Wonder Woman 1984'ün vizyon tarihi 25 Aralık 2020. Filmin yönetmenliğini Patty Jenkins üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Connie Nielsen, Robin Wright ve Kristen Wiig gibi isimler bulunuyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
DC'nin Film ve Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: DC Dağıtıcısı: DC Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 13 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 1 Saat önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 1 Saat önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 1 Saat önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 2 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 3 Saat önce