Galakticos, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Kadrosunu Duyurdu!

24.05.2020 01:10 Hamit Can Sayılgan

 
        Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 takımlarından Galakticos, 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.
 
 
 
Galakticos'un VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Kadrosu;
 
 Üst Koridor: Berkant “Luana” Kayhan
Ormancı: Stefan “Stefan” Nikolic
Orta Koridor: Serkan “xKenzuke” Atılgan
Nişancı: Fatih “Luger” Güven
Destek: Nikola “Nikola” Dordevic
Koç: Aykut “Cristol” Yeşilkaya 
 
Yapılan Değişiklikler;
 
     Galakticos, VFŞL 2020 Kış Mevsimi'nin tamamlanmasının ardından ormancı oyuncusu Mehmet Furkan "Trix" Çoruk, destek rolü oyuncusu Jakub "Tarky" Vankát, takımın koçu Tim "Nalu" Hostnik ve nişancı rolü oyuncusu Adam "Emtest" Emtestam ile yollarını ayırma kararı aldı. Boşalan takım kadrosuna ilk olarak takım koçu transferi gerçekleştirildi. Aykut "Cristol" Yeşilkaya takımın koçu olarak transfer edildi. Ardından ormancı rolüne Bursaspor ve 1907 Fenerbahçe'nin eski takım oyuncusu Stefan, nişancı rolüne tecrübeli oyuncu Luger ve 1907 Fenerbahçe'nin eski akademi takımı destek rolü oyuncusu olan Nikola transfer edildi. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
League of Legends Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül