Geralt of Rivia Monster Hunter Dünyasına Adım Atıyor

10.12.2018 18:18 Gazali Çetinkaya

 
Geralt of Rivia, Monster Hunter World'e geliyor. Capcom, Monster Hunter World ve The Witcher 3: Wild Hunt işbirliğini duyurdu.

Bu işbirliği etkinliğinde, The Witcher serisinin ana karakteri Geralt of Rivia kendini Araştırma Komisyonu üyeleriyle karşılaştığı Yeni Dünya'da bulacak. Bu işbirliği aynı zamanda The Witcher 3'ün sürükleyici RPG deneyimini Monster Hunter: World'ün oynanışına enjekte eden eşsiz görevler de sunacak.

Capcom "Size Monster Hunter serisinde daha önce hiç görmediğiniz yepyeni bir deneyim sunacağız. Ayrıca, özellikle bu işbirliği için Geralt'ın orijinal ses aktörüyle birlikte yeni ses kaydı hazırladık." dedi.

Geralt of Rivia 2019'un başlarında ücretsiz bir güncelleme ile oyuna gelecek.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Monster Hunter: World Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boruto Uzumaki, Gaara, Kaguya Ootsutsuki ve Kakashi Hatake Jump Force'ta Oynanabilir Olacak 59 Dk önce Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı 16 Dk önce Westworld Mobil Oyunu Kapatılıyor 2 Saat önce IEM Katowice 2019 Avrupa Minor Elemelerinde 1. Gün Tamamlandı 11 Saat önce Salt and Sanctuary Xbox One'a Geliyor 16 Ocak