Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Aliens: Dark Descent Duyuruldu

09.06.2022 21:21 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Tindalos Interactive, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için gerçek zamanlı strateji oyunu Aliens: Dark Descent'i duyurdu. Oyun, 2023'te çıkış yapacak.
 
İkonik Alien serisinin ekip tabanlı, tek oyunculu bir aksiyon oyunu olan Aliens: Dark Descent'in sürükleyici yolculuğuna katılın. Moon Lethe'de yeni ve korkunç bir Xenomorph salgınını durdurmak için askerlerinizi gerçek zamanlı olarak yönetin. 
 
Büyük ve açık bölgelere sızın ve ekibinizle düşmanları yok edin. Bir butona dokunarak stratejik olarak emirler gönderin. Dikkatli olun, ölümler kalıcı olacak. Yaptıklarınız sizi ve takımınızı kalıcı bir şekilde etkileyecek. Bu dünyada hayatta kalmak ve güvenli bölgeler oluşturmak için mücadeleye başlayın.
 
Komutan sensin. Onlar da senin silahın.  
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1150440/Aliens_Dark_Descent/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Summer Game Fest 2022 Platformlar: PC Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: Canlı Yayın Etkinliği Çıkış Tarihi: 9 Haziran 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Uzay Temalı Simülasyon Oyunu Everspace 2 Tam Sürüme Kavuşuyor 1 Saat önce Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı 4 Saat önce Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor 5 Saat önce Ori and the Blind Forest Benzeri Oyun Death or Treat Konsollara ve PC'ye Geliyor 6 Saat önce Tekken 8 için Nina Williams Karakter Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 7 Saat önce