Ghost Recon: Future Soldier'a Yeni DLC Geliyor

02.10.2012 20:19 Samet Konuksal


    Bu senenin başarılı oyunlarından Ghost Recon: Future Soldier, DLC'lerle birlikte yoluna devam ediyor. Ubisoft, Ghost Recon: Future Soldier'ın yeni DLC'sini detaylandırdı.
 
    Yapılan açıklamaya göre Khyber Strike ismini taşıyan bu DLC, yepyeni haritaların ve achievementlerin haricinde multiplayerdaki seviye sistemine 10 yeni seviyeyi ekleyecek. Bu DLC ile birlikte normal multiplayer modlarına Switchback, Palace ve Transit isimli haritalar eklenirken, co-op moduna da Village isimli harita eklenecek. Ayrıca bu DLC, Takeover isimli klasik deathmatch moduna benzer bir oyun modunu da Future Soldier'ın multiplayer bölümüne kazandıracak.
 
    Khyber Strike isimli yeni DLC, 9 Ekim'de XBL adına 800 Microsoft puanıyla, 10 Ekim'de de PS3 ve PC adına £7.99 fiyat etiketiyle çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost Recon : Future Soldier Platformlar: XBOX 360 PS3 PC Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Tactical Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce