Ghost Recon: Future Soldier'a Yeni DLC Geliyor

02.10.2012 20:19 Samet Konuksal


    Bu senenin başarılı oyunlarından Ghost Recon: Future Soldier, DLC'lerle birlikte yoluna devam ediyor. Ubisoft, Ghost Recon: Future Soldier'ın yeni DLC'sini detaylandırdı.
 
    Yapılan açıklamaya göre Khyber Strike ismini taşıyan bu DLC, yepyeni haritaların ve achievementlerin haricinde multiplayerdaki seviye sistemine 10 yeni seviyeyi ekleyecek. Bu DLC ile birlikte normal multiplayer modlarına Switchback, Palace ve Transit isimli haritalar eklenirken, co-op moduna da Village isimli harita eklenecek. Ayrıca bu DLC, Takeover isimli klasik deathmatch moduna benzer bir oyun modunu da Future Soldier'ın multiplayer bölümüne kazandıracak.
 
    Khyber Strike isimli yeni DLC, 9 Ekim'de XBL adına 800 Microsoft puanıyla, 10 Ekim'de de PS3 ve PC adına £7.99 fiyat etiketiyle çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost Recon : Future Soldier Platformlar: XBOX 360 PS3 PC Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Tactical Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2020 Kış Mevsimi 4. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 1 Saat önce Ritmik Shooter Oyunu Klang 2 Duyuruldu 2 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat) 23 Şubat Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG 23 Şubat Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri 23 Şubat