Ghost Recon: Future Soldier'a Yeni DLC Geliyor

02.10.2012 20:19 Samet Konuksal


    Bu senenin başarılı oyunlarından Ghost Recon: Future Soldier, DLC'lerle birlikte yoluna devam ediyor. Ubisoft, Ghost Recon: Future Soldier'ın yeni DLC'sini detaylandırdı.
 
    Yapılan açıklamaya göre Khyber Strike ismini taşıyan bu DLC, yepyeni haritaların ve achievementlerin haricinde multiplayerdaki seviye sistemine 10 yeni seviyeyi ekleyecek. Bu DLC ile birlikte normal multiplayer modlarına Switchback, Palace ve Transit isimli haritalar eklenirken, co-op moduna da Village isimli harita eklenecek. Ayrıca bu DLC, Takeover isimli klasik deathmatch moduna benzer bir oyun modunu da Future Soldier'ın multiplayer bölümüne kazandıracak.
 
    Khyber Strike isimli yeni DLC, 9 Ekim'de XBL adına 800 Microsoft puanıyla, 10 Ekim'de de PS3 ve PC adına £7.99 fiyat etiketiyle çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost Recon : Future Soldier Platformlar: XBOX 360 PS3 PC Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Tactical Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül