Ghost of Tsushima Birden Fazla Zorluk Seviyesi İçerecek

25.05.2020 11:34 Gazali Çetinkaya

 
Sucker Punch Productions'ın açık dünya samuray aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima oyunculara birden fazla zorluk seviyesi sunacak.
 
The Washington Post ile röportaj gerçekleştiren oyunun kreatif direktörü Jason Connell tarafından belirtilene göre "Eğer oyun size çok kolay gelirse ve daha zorlu bir deneyim isterseniz zorluğu artırabileceksiniz. Eğer oyunun fazla zor olduğunu hissederseniz zorluğu düşürebileceksiniz. Bunu mümkün olduğunca fazla oyuncuya ulaşabilmek için yaptık."
 
"İlk 15 dakikada pes edilip bırakılacak kadar zor olamaz. Bu, oyunun temasını ve türünü sevenler için sinir bozucu bir durum olurdu. Fakat bazı en büyük ve en hardcore hayranlarımız için mücadele sunmayan kolay bir oyun da olmayacak."
 
Ghost of Tsushima 17 Temmuz'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost of Tsushima Platformlar: PS4 Geliştirici: SuckerPunch Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 17 Temmuz 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 13 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 5 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz