Ghost of Tsushima Japonya'da En Çok Satan PS4 Oyunu Olmayı Başardı

17.08.2020 07:02 Gazali Çetinkaya

 
Feodal Japonya döneminde geçen açık dünya aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima, Japonya'da PlayStation 4'ün en çok satan oyunu haline geldi.

Famitsu'nun verilerine göre, Ghost of Tsushima Japonya'da dört haftadan kısa bir sürede 330 binden fazla kutulu sürüm satarak bir önceki rekor sahibi Marvel's Spider-Man'i geride bırakmayı başardı.

Ghost of Tsushima'nın satış başarısı sadece bununla sınırlı değil. Dünya genelinde ilk üç gününde 2.4 milyondan fazla satarak PlayStation 4'ün en hızlı satan birinci parti yeni IP'si olması ve Temmuz ayında ABD'de en çok satan oyun olması satış başarılarından sadece birkaçı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost of Tsushima Platformlar: PS4 Geliştirici: SuckerPunch Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 17 Temmuz 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan