Ghost of Tsushima PC İçin Çıktı: İlk Yorumlar Olumlu

16.05.2024 22:38 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment'ın ve geliştiriciliğini Sucker Punch Productions'ın üstlendiği Ghost of Tsushima Director's Cut, PC platformu için çıkışını gerçekleştirdi. Nixxes Software tarafından yapılan PC portu şu an için başarılı görünüyor. Oyunun ilk incelemelerine bakacak olursak çoğunlukla olumlu etiketine sahip olduğunu aktarabiliriz.
 
Oyunun ilk incelemeleri oldukça olumlu 
 
 
Ghost of Tsushima'nın PC sürümü şu anda Steam ve Epic Games mağazası üzerinden mevcut durumda. Steam platformunda 60 dolarlık fiyat etiketine sahip olan bu yapım, Epic Games tarafında 1.499 Türk Lirası ile karşımıza çıkıyor.
 
Bildiğiniz üzere Director's Cut sürüme ilk olarak 20 Ağustos 2021 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürüldü. Oyunun orijinal sürümü ise 17 Temmuz 2020 yılında PlayStation 4 için yayınlandı. Şu anda ise oyunun gelişmiş PC sürümü ile karşı karşıyayız.
 
PC sürümü içerisinde ultra geniş monitör destekleri, NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 3 ve Intel XeSS teknoloji destekleri ve çok daha fazlası yer alıyor. Böylece oyun deneyiminizi daha da üst seviyelere çıkarabiliyorsunuz.
 
Çıkış fragmanı 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler