Ghostrunner için Yeni Genişleme Paketi 27 Ocak'ta Geliyor

02.12.2021 12:31 Mehmet Tandoğan

 
 
505 Games, One More Level, 3D Realms, Slipgate Ironworks ve All in! Games, Ghostrunner için genişleme paketi “Project_Hel”in yanı sıra ücretsiz kozmetik DLC paketi “Holiday Pack”i duyurdu. “Project_Hel” 27 Ocak 2022'de piyasaya sürülecek. Kozmetik paketi "Holiday Pack" ise 7 Aralık 2021'de ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.
 
Başlangıçta daha küçük indirilebilir bir içerik olarak planlanan “Project_Hel”, tam ve gelişmiş bir Ghostrunner deneyimini oyunculara sunacak. Orijinal oyunun patronlarından biri olan Hel, kanlı bir macera için Dharma Kulesi'ne gidiyor. Project_Hel, yeni ve deneyimli oyunculara hitap edecek şekilde tasarlanmış olup daha çok savaş odaklı bir paket olarak karşımıza çıkacak.
 
Holiday Pack ise 7 Aralık'ta ücretsiz bir kılçı ve eldiven paketi ile Jack'in orijinal oyundaki görünümünü iyileştirecek.
 
Ghostrunner şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için mevcut. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghostrunner Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: One More Level Dağıtıcısı: All In! Games Tür: Cyberpunk Aksiyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 2 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 2 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 5 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 5 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 8 Saat önce