God of War: Ragnarok - Türkçe Dublajlı Fragman

15.09.2021 20:01 Mehmet Tandoğan

 
 
Geçtiğimiz hafta Sony etkinliğinde yeni fragmanı yayınlanan God of War: Ragnarok'un Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı. Türkçe dublaj, TanProduction adlı bir Youtube kanalı tarafından hazırlanmış olup herhangi bir resmi nitelik taşımamakta. 
 
Oyun hakkında
 
God of War: Ragnarok, Santa Monica Studio tarafından şu anda geliştirilmekte olan bir aksiyon macera oyunudur ve Sony Interactive Entertainment (SIE) tarafından yayınlanacak. PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 2022'de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Fragmanda da görebileceğiniz gibi oyun, God of War (2018) olaylarından birkaç yıl sonrasını konu alıyor. Fimbulwinter'ın dondurucu soğukları Midgard'a geliyor. Kratos, Atreus ve Mimir için İskandinav bölgesi, hayatta kalmak için daha zorlu bir yer haline geliyor.
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim