God of War, Uncharted: The Lost Legacy ve Gran Turismo Sport PlayStation Hits Kataloğuna Dahil Oldu

04.10.2019 13:53 Gazali Çetinkaya

 
God of War, Uncharted: The Lost Legacy ve Gran Turismo Sport oyunları bugün itibarıyla Avrupa bölgesinde PlayStation mağazalarında PlayStation Hits listesine eklendi.
 
Bildiğiniz üzere, PlayStation Hits sevilen PlayStation 4 oyunlarını uygun fiyattan sunmayı amaçlayan bir oyun kataloğu. PlayStation Hits kataloğuna dahil olan her bir oyun Avrupa'da sabit €19,99 fiyattan satılıyor. TR PlayStation Store'da bu fiyat (sabit) 84,00 TL.
 
Fakat şöyle bir sorun var. God of War, Uncharted: The Lost Legacy ve Gran Turismo Sport oyunları listeye 84,00 TL'den eklenmesi gerekirken 119,00 TL'den eklendi. Birleşik Krallık ve Almanya gibi diğer Avrupa mağazalarında yine £15.99 / €19,99. Yani onlarda PlayStation Hits'e dahil olan God of War da aynı fiyat 2014'te çıkan Rayman Legends da aynı fiyat. PlayStation Store Türkiye bu konuda yine farkını konuşturmuş.
 
PlayStation Hits oyun listesine dahil olan tüm oyunlara PlayStation Store TR üzerinden göz atabilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 58 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Warhammer 40,000: Mechanicus Temmuz'da PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 13 Dk önce Little Nightmares Satışları İki Milyonu Aştı 23 Dk önce İkinci Dünya Savaşı Bombardıman Simülatörü The Mighty Eighth Duyuruldu 1 Saat önce Anno History Collection PC için Duyuruldu 1 Saat önce Remedy Entertainment'ın Bir Sonraki Oyununun Kod Adı BigFish 1 Saat önce