God of War'un Yaratıcısı, Sony'nin Xbox Game Pass'e Kontra Vuruşu Yapmaya Hazırlandığını Söylüyor

09.04.2021 22:56 Gazali Çetinkaya

 
Sony, Xbox Game Pass benzeri bir servis üzerinde çalışıyor olabilir.
 
God of War ve Twisted Metal'ın yaratıcısı David Jaffe, Sony'nin Xbox Game Pass'e kontra vuruşu yapacak bir proje geliştirdiğini iddia etti. David Jaffe bu bilgiyi PlayStation ekiplerindeki birden fazla kaynağından aldığını belirtiyor.
 
Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan da Xbox Game Pass tarzı bir servisin gelebileceğini işaret etmişti.

Jim Ryan Kasım 2020'de Rus haber ajansı TASS ile gerçekleştirdiği röportajda, "Microsoft'un Xbox Game Pass'ine nasıl cevap vereceksiniz?" sorusuna, bununla ilgili haberlerin geleceğini fakat onun bugün olmadığını ifade etmişti.
 
Sony şu anda PlayStation Now'a sahip. Başlangıçta streaming servisi olarak piyasaya sunulan PlayStation Now artık pek çok oyunu indirerek de oynamayı destekliyor. Geçtiğimiz Nisan ayı itibarıyla 2.2 milyondan fazla aboneye sahip PlayStation Now sınırlı sayıda bölgede ulaşılabilir durumda.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 43 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Frostpunk Bu Yıl İçinde Mobile Geliyor 08 Mayıs Gearbox Patronu Yeni Borderlands Oyununun Sinyalini Veriyor 08 Mayıs Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş 08 Mayıs Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı 08 Mayıs Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi 07 Mayıs