Gorillaz'ın Yeni Müzik Videosu Grand Theft Auto V'in İçinde Geçiyor

09.11.2020 08:50 Gazali Çetinkaya

 
Gorillaz'ın yeni şarkısı The Valley of the Pagans geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve şarkının klibi Grand Theft Auto V'in içinde çekilmiş. Klipte ekip klasik Chevrolet Camaro aracıyla birlikte Los Santos sokaklarını turluyor ve iFruit telefon ile Beck onlara eşlik ediyor.
 
Song Machine, Gorillaz'ın çeşitli sanatçılarla iş birliği yaptığı ve neredeyse bir yıldır devam eden bir proje. Bu projede The Valley of the Pagans, video oyunu içeren ilk şarkıları değil. ScHoolboy Q ile yaptıkları beşinci bölüm de PAC-MAN temalıydı.
 
Eğer Gorillaz'ın aracını Grand Theft Auto V'te oluşturmak istiyorsanız videonun altındaki ilk yoruma göz atmayı unutmayın.
 
Gorillaz - The Valley of the Pagans ft. Beck
 
 
Gorillaz - PAC-MAN ft. ScHoolboy Q 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto V Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
AMD CEO'su PS5 Stok Sıkıntısının 2021'in Ortasına Kadar Devam Edeceğini Söylüyor 17 Dk önce Fallout: New Vegas Modu The Frontier Kaldırıldı 1 Saat önce Slay the Spire Şubat'ta Android'e Geliyor 10 Saat önce Yeni Nesil Pinball FX Duyuruldu 27 Ocak Terminator: Resistance Enhanced 30 Nisan'a Ertelendi 27 Ocak