Gran Turismo 7'nin Yeni Güncellemesi Yarın Geliyor

22.06.2022 18:17 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Polyphony Digital, Gran Turismo 7 için 1.17 güncellemesini 23 Haziran'da yani yarın yayınlayacağını duyurdu. Yeni güncellemeyle beraber oyuna üç yeni araç ve daha fazlası geliyor.
 
Öne çıkan güncelleme notları:
 
- Üç yeni araç oyuna dahil oluyor:  Ford 1932 Ford Roadster, SUZUKI V6 Escudo Pikes Peak Special ’98 ve SUZUKI Vision Gran Turismo (Gr.3)
- Watkins Glen International adlı pist oyuna ekleniyor. Pistin uzunluğu 5.423m. Yükseklik Değişimi: 41m. Köşe sayısı: 11. En Uzun Düz yolu 560m. 
- Yeni pistin uzun ve kısa turlar olarak iki farklı modeli olacak. Bunlar arasından seçim yapabileceksiniz.
- Yeni güncelleme ile beraber çeşitli temalara dayalı yeni görevler oyuna dahil oluyor. Belirli seviyelere ulaşan oyuncular yeni içerikler erişebiliyor. Bu kapsamda seviye 20'de Toyota 86 aracı ile Honda Type R açılıyor.
 
Gran Turismo 7 şu anda PlayStation 5 ve PlayStation 4 için mevcut. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Gran Turismo 7 Platformlar: PS4 Geliştirici: Polyphony Digital Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Yarış Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 1 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 1 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz