Grand Strategy MMO Oyunu Romans: Age of Caesar PC ve Mobil için Duyuruldu

08.02.2019 20:05 Gazali Çetinkaya

 
Stronghold serisi geliştiricisi Firefly Studios, "co-op grand strategy MMO türündeki ve çevirimiçi kale inşa etme Stronghold Kingdoms'ın ruhani devam oyunu" Romans: Age of Caesar'ı duyurdu.

Bu yılın sonlarında PC ve mobil cihazlar için çıkacak. Oyun şu anda kapalı alfa aşamasında ve ön kayıtlar oyunun resmi websitesi üzerinde başladı.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Roma'yı birlikte inşa edin!
 
Tecrübeli şehir kurma geliştiricilerinden gelen co-op grand strategy MMO Romans: Age of Caesar Stronghold geliştiricileri Firefly Studios'un en yeni tarihi strateji oyunudur. Oyuncuların kaynaklarını paylaştığı, ticaret yollarını yeniden kurdukları ve şehirlerini barbar istilasından korudukları sırada Roma'yı yeniden inşa etmeleri gerekecek. Oyuncular Roma'nın büyük şehirlerini yeniden inşa etmek için dost valilerle birlikte çalışarak klasik şehir kurma deneyimini tüm kıtada çevrimiçi olarak deneyimleyebilecek. Cumhuriyeti yeniden canlandırın ve Roma İmparatorluğu'nu eski ihtişamına kavuşturun.
 
Stronghold Kingdoms'ın başarısından sonra, Firefly'ın ilk MMO ve çapraz platform oyunu Romans: Age of Caesar için prototip çalışmaları başladı. Ekip, binlerce oyuncuyla birlikte Roma'yı yeniden inşa etmek için co-op şehir kurma tasarısından yola çıktı. Oyun şu anda sınırlı kapalı alfa ve beta testinde ve bu yılın sonlarında PC ve mobile çıkması planlanıyor. 

 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Kış Mevsimi 5. Haftası Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 42 Dk önce IEM Katowice 2019 Ana Elemeleri'nin 3. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı 16 Şubat Hard West Switch'e Geliyor 15 Şubat Resident Evil 2'ye ‘The Ghost Survivors’ Modu Eklendi 15 Şubat Hollow Knight: Silksong İlk Oyunun Kickstarter Destekçilerine Ücretsiz Verilecek 15 Şubat