GreedFall'un Yeni Tanıtılan Karakteri İle Tanışın: Aphra

14.08.2019 11:34 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Focus Home Interactive'in geliştiriciliğini ise Spiders'ın yaptığı GreedFall'un karakterlerinden, Aphra tanıtıldı. GreedFall'un resmi Twitter hesabından karakterle ilgili görsel ve bilgiler paylaşıldı. Paylaşılan tweeti ve oyunun tanıtım yazısını aşağıdan bulabilirsiniz. GreedFall; PlayStation 4, Xbox One ve PC için 10 Eylül'de piyasaya sürülecek.
 
Oyunun tanıtım yazısı: 
 
GreedFall'da topraklarınızı büyük bir hastalıktan kurtarmak ve tedavi arayışı için terk edip büyü, zenginlik gizem ve fantastik yaratıklarla dolu olan bir adaya doğru yola çıkıyorsunuz. Fakat burada da kendinizi istilacı göçmenler ile doğaüstü muhafızlar tarafından korunan yerliler arasında sürekli artan gerilimlerin ortasında buluyorsunuz.
Yol boyunca çok sayıda görevde ilerleme kaydedebilir ve başarılı olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma şekliniz ve karakterinizi nasıl geliştireceğiniz seçimlerinize bağlıdır ve savaş, diplomasi ya da kandırmadan yararlanabilirsiniz. GreedFall adası yaşayan, sürekli gelişen bir dünyadır. Görünüşte önemsiz gibi duran seçimlerden en önemli siyasi kararlara kadar tüm eylemleriniz süreci etkileyecek ve nihayetinde hikayenizi şekillendirecek.

 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
GreedFall Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Spiders Dağıtıcısı: Focus Home Interactive Tür: RPG Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Espor Gündemi: 29 1 Saat önce Zula Süper Lig 5. Sezon 1. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 19 Ocak Yakuza Serisinin Müzikleri Spotify'a Eklendi 19 Ocak Ubisoft Daha Benzersiz Oyunlar Yapmak için Editöryal Ekibini Yeniliyor 19 Ocak Riot Games Türkiye, Galatasaray Espor'un Ligdeki Durumu Hakkında Açıklama Yaptı 19 Ocak